צלם כלבים

בוסטון טרייר עם בלון
רועה אוסטרלי
רועה גרמני
גור רץ
רועה בלגי מלינואה

התקשרו והזמינו סדרת צילומים מקצועית לכלבכם, כאשר ניתן לבחור בין האפשרויות הבאות: 

 

  • צילומי חוץ בטבע ובעיר

  • צילום תוך כדי תנועה/אקשן

  • צילום במהלך תערוכת כלבים 

  • צילום לצורך פרסום ברשתות חברתיות

  • צילום גורי כלבים שמיועדים למכירה

  • צילום בסטודיו נייד אצלכם בבית

לביקור באתר צילום כללי

דוגמאות לצילומים ניתן לראות כאן

האם יש לכם תמונות של חיות מחמד שלכם? השאלה הזאת הייתה אולי רלוונטית לפני עשור או יותר, אך כיום התשובה מובנת מעליה. בעקבות התפתחות טכנולוגית מהירה כולנו מסתובבים עם טלפון חכם עם מצלמה מובנית באיכות טובה למדי ויכולים לצלם בכל רגע נתון.  

 

לפי דעתם של חובבי כלבים אין לאדם חבר טוב יותר מכלב וזאת כנראה הסיבה לכך שכלבים שחיים בקרב משפחות או אצל בעלים ללא משפחה זוכים ליחס של בני בית לכל דבר. הכלבים מטופלים ומטופחים על ידי בעליהם כאילו היו ילדיהם הקטנים. 

 

"כיצד לעצור ולשמר את הרגעים הקסומים יחד עם הכלב?", זאת שאלה שכבר שווה להתעכב עליה. תמיד מרגש לחיות מחדש שלבים שונים בהתבגרותו של הכלב, את שמחת המשחקים המשותפים, את רגעי ההבנה ההדדית הראשונים ביניכם. צלם מוכשר בעל ניסיון רב בצילום  כלבים ובתקשורת איתם יכול לעזור לכם בכך.

אין ספק שאתם יכולים לצלם בעצמכם בבית ובטבע, בתנועה ובמנוחה, אבל ללא הבנה וניסיון בצילום, התמונות שיתקבלו כנראה לא יצליחו להעביר את הייחוד של האובייקט המצולם ושל המתרחש בתמונה. כמו כן אם אתם מחליטים לנסוע לסטודיו לצילום, זכרו שנסיעה לשם או ללוקיישן הקרוב עלולה לגרום אי נוחות לכלב. במצב כזה יכולתו של הצלם לתקשר עם הכלב בצורה נכונה היא הגורם החשוב ביותר בהצלחת סדרת הצילומים. בשונה מכל צלם אחר, צלם שהוא גם מאלף כלבים מנוסה יצליח בוודאי להתחבר לכלב ולא לגרום לו סטרס מיותר.

לאילו מטרות כדאי להזמין שירותי צלם כלבים? 

 

צילום לרשתות חברתיות

 

אם אתם פעילים ברשתות חברתיות אתם בוודאי יודעים שחיות מחמד רבות "פותחות לעצמן" דף אישי בפייסבוק או באינסטגרם. לעיתים קרובות כמות העוקבים גדולה מזאת של הבעלים. סדרת צילום לכלב תעזור לכם להשיג עוקבים חדשים ולהפוך את הכלב לכוכב האינסטוש. 

 

צילום בתערוכות כלבים

 

אם אתם מתכננים להציג את הכלב בתערוכה ותגיעו עם צלם צמוד, זו תהיה כנראה ההחלטה המיטבית  מבחינתכם. רוב  התערוכות  מתקיימות בדרך כלל בחללים סגורים, ללא תאורה טובה, כמו כן, הכלבים זזים כל הזמן וזה מקשה על צילום, במיוחד עם ציוד לא מקצועי. צלם כלבים מנוסה יידע להתמודד עם כל האתגרים ולהפיק תמונות מצוינות, למרות התנאים הלא אופטימליים. 

סדרת צילום לגורים המיועדים למכירה 

 

הכלבה שלכם המליטה ואתם רוצים למכור את הגורים? תמונות איכותיות יעלו את הסיכוי למכירה מהירה יותר, ואף להעלאת המחיר. כמובן שתוכלו לשמור את התמונות של הגורים החמודים. 

 

בוק למזכרת

 

אני בטוח שבזיכרון הטלפון שלכם שמורות עשרות אם לא מאות תמונות של כלבכם. כנראה שצילמתם את הכלב בכל מצב אפשרי – כשהוא ישן, בטיול, בזמן משחק ועוד. אך אם תשאלו את עצמכם, כמה מתוך התמונות האלה הן תמונות טובות באמת, ותנסו לתת תשובה כנה, תצטרכו להודות שיש שתיים-שלוש תמונות כאלה לכל היותר, אם בכלל. הזמנת בוק לכלב, אפילו באופן חד-פעמי, תבטיח לכם תמונות מצוינות למזכרת. 

צלם כלבים טוב מחויב לאיכות מרבית בכל תמונה והוא עושה זאת מתוך עניין ואהבה לעשייה שלו. התקשרו אליי ואדאג שתקבלו תמונות בלתי נשכחות של כלבכם.

שירותים נוספים: