צלם כלבים

רועה בלגי מלינואה
רועה אוסטרלי
רועה גרמני
גור רץ

באפשרותכם להזמין וליהנות מסשן צילום מקצועי לכלב לאחת מהמטרות הבאות: 

  • צילומי חוץ בטבע ובעיר

  • צילום בתנועה/אקשן

  • תיעוד בתערוכות כלבים 

  • פרסום ברשתות חברתיות

  • צילום גורי כלבים שמיועדים למכירה

  • צילום בסטודיו נייד אצלכם בבית

דוגמאות לצילומים ניתן לראות כאן

האם יש לכם תמונות של חיות מחמד שלכם? זאת שאלה שהייתה אקטואלית עד לפני 10 שנים, ובימינו הפכה להיות רטורית. בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית המהירה, בימינו לכל אדם יש לפחות סמארטפון אחד עם מצלמה לא רעה. 

 

 אף אוהב כלבים לא יתווכח שכלבים הם חברים הכי טובים של האדם, אבל לרוב הם מקבלים יחס של בן משפחה. אנו מטפלים בהם ומטפחים אותם כמו את ילדינו הקטנים. 

 

 אז איך לעצור את הרגע ולשמר את הרגעים הטובים שלכם יחד? את השלבים השונים של התבגרות, את השמחה שבמשחק משותף, ואת הרגע בו נראה שהם מבינים כל מה שאתם אומרים להם. בזה, יוכל לעזור לכם צלם כלבים בעל ניסיון רב בצילום ותקשורת עם כלבים. 

כמובן שאפשר לעשות את זה לבד. בבית, בטבע, בתנועה ובמנוחה. אבל, ללא ידע בצילום הסיכוי להוציא תמונות יפות ומעניינות פוחת באופן דרסטי. בנוסף, אל תשכחו שנסיעה לסטודיו או ללוקיישן הקרוב, יכולה לגרום לאי נוחות אצל הכלב. במצב כזה, הגורם החשוב להצלחת הסשן, יהיה יכולת של הצלם לתקשר עם הכלב בצורה נכונה. לצלם שהוא גם מאלף כלבים מנוסה, יהיה סיכוי גבוה בהרבה להתחבר לכלב ולא לגרום לו לאי נוחות נוספת. 

לאיזו מטרה כדאי לקבוע עם צלם כלבים? 

 

צילום לרשתות חברתיות

 

  • במקרה ואתם פעילים ברשתות חברתיות. זה לא סוד שלחיות מחמד רבות יש דף אישי בפייסבוק או אינסטגרם. בפעמים רבות, כמות העוקבים שלהם גדולה מזאת של הבעלים. סשן צילום לכלב יעזור לכם להשיג עוקבים חדשים ולהפוך את הכלב לכוכב האינסטוש. 

 

צילום בתערוכות כלבים

 

  • אם בקרוב אתם מצפים להציג את הכלב בתערוכה, הגעה עם צלם צמוד תהיה ההחלטה הטובה ביותר. לרוב, תערוכות  נערכות בחללים סגורים, ללא תאורה טובה. בנוסף, הכלבים נמצאים בתנועה והדבר מקשה על צילום, בפרט עם ציוד לא מקצועי. צלם כלבים מנוסה, ידע להתמודד עם כל הגורמים השליליים ולהוציא תמונות שתמיד רציתם גם בתנאים קשים. 

סשן צילום לגורים המיועדים למכירה 

 

  • הכלבה שלכם המליטה ואתם רוצים למכור את הגורים. תמונות איכותיות יעלו את הסיכוי למכירה מהירה יותר , ואף להעלאת מחיר. וכמובן שתשמרו את התמונות של הגורים החמודים. 

 

בוק למזכרת

 

  • אני בטוח שבזיכרון הטלפון שברשותכם, תוכלו למצוא עשרות אם לא מאות תמונות של הכלב שלכם. כנראה שצילמתם אותו בכל סיטואציה אפשרית - תוך כדי שינה, טיולים, משחקים ועוד. תשאלו את עצמכם עם יד על הלב, כמה מתוך התמונות האלה איכותיות. כנראה שהתשובה תנועה בין "2-3" לבין "לא קיימות תמונות כאלה". אם תזמינו בוק לכלב לפחות פעם בחייו, תוכלו להיות בטוחים שיהיו ברשותכם תמונות מצויינות למזכרת. 

צלם כלבים טוב מעוניין ומחויב לאיכות מירבית. תתקשרו אליי ואדאג שתהיו מרוצים.

שירותים נוספים: