top of page

VIDog - מאלף כלבים בשרון

השאירו פרטים, ואדאג לחזור אליכם עם תכנית אילוף מותאמת אישית

תודה על הפניה, אחזור אליכם בהקדם האפשרי

מאלף מוסמך לטיפול בבעיות התנהגות של כלבים ואילוף למשמעת

רוצים שגם הכלב שלכם יהיה מחונך ומאולף כמו כלבים של אחרים ואפילו יותר? נמאס לכם לחזור הביתה לרהיטים הרוסים ולשלוליות בכל הבית? הידיים כואבות בגלל שריטות ונשיכות? חייגו 054-8082665 ותנו לי לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר.

תודה על הביקור באתר. שמי אולג, אני מתגורר בנתניה. אני מאלף כלבים מוסמך, שמספק שרות ללקוחות מכל אזור השרון. לפני כ-16 שנים התחלתי לעסוק באילוף וחינוך כלבים. ב-2007 סיימתי בהצלחה קורס מקיף להכשרת מאלפי כלבים ובסופו הוסמכתי לעסוק באילוף.

בנוסף לכך אני גם צלם כלבים מקצועי.

בקיץ 2006 קיבלתי החלטה לבצע שינוי משמעותי בחיי שמתוצאותיו אני נהנה עד היום: נרשמתי לקורס מקיף למאלפי כלבים. במהלך הקורס התנסיתי בעבודה מעשית עם מספר רב של כלבים מגזעים וגילאים שונים. למדתי לטפל במגוון רחב של בעיות התנהגות ובאילוף למשמעת.

בסיום הקורס הוסמכתי ופתחתי עסק, אך מעולם לא הנחתי שיש בידי את התשובות הנכונות לכל שאלה ולכל מצב, ולכן המשכתי ללמוד ולהשתפר. אני מתמיד בתהליך של שיפור מקצועי עד היום, ואמשיך בכך כל עוד אני עוסק במקצוע. 

במשך השנים עזרתי ללקוחותיי להתמודד הן עם בעיות התנהגות נפוצות והן עם בעיות נדירות, בניתי תכניות לאילוף גורים והעברתי קורסים של אילוף למשמעת. 

איזור מתן שירות - השרון:

נתניה, חדרה, כפר סבא, הרצליה, כפר שמריהו, רעננה, הוד השרון, כפר יונה, פרדסיה, קדימה-צורן, אבן יהודה, תל מונד, בת חפר

כלב משחק עם בלון
כלב בתחרות

איך להשיג את המיטב משיתוף פעולה עם מאלף כלבים:

לקוחות הפונים למאלפי כלבים אינם מוכנים להתפשר על תוצאה שהיא פחות ממצויינת, וטוב שכך. לכן אגלה לכם כיצד מגיעים ליעילות מקסימלית תוך כדי עבודה עם מאלף כלבים, שאמורה להביא ליצירת התנהגויות חדשות, שמתאימות לחיים נוחים באזור העירוני במרכז הארץ או באזור כפרי. בכל מקרה תהליך של אילוף חייב להביא לתוצאה שתהיה מותאמת ומתאימה לכל לקוח.

כדי להבטיח אפקטיביות מקסימלית של התהליך על מאלף כלבים להיות מודע לכל פרט זעיר. הדבר יושג אך ורק אם יפנה המאלף את מלוא תשומת ליבו כלפי כלב אחד וכלפי בעליו שמתרגלים בזמן נתון. כלומר  יעילות מרבית תתאפשר רק על ידי קבלת שיעורים פרטיים אצל מאלף כלבים.

מכיוון שנרצה לעצב התנהגות שמיועדת למצבים בחיים האמתיים, כגון טיולים או נימוסי בית, חייבות שיטות האילוף להתאים ליעדים אלה. מטרתו של מאלף כלבים במגזר הפרטי היא לתת מענה ללקוחות שרוצים לשנות התנהגות של כלב, ללמד אותו פקודות חדשות ולהפוך אותו לנוח. אפשר להשיג זאת באמצעות שיעורים פרטיים שיתנהלו במקומות שבהם אתם מבלים עם הכלב. צריך גם לקחת בחשבון שעבודה בסביבה מלאת גירויים, כמו פארקים ציבוריים, היא חלק בלתי נפרד מתהליך של אילוף, אך היא גם המאתגרת ביותר ולכן בדרך כלל אעדיף להשאיר תרגול מול גירויים לשלב סופי של תהליך האילוף.

 שיעור ראשון עם מאלף:

אם החלטתם להעזר במאלף כלבים מקצועי, צרו איתו קשר טלפוני כשלב ראשון, הסבירו לו מה היא התוצאה הרצויה של תהליך האילוף מבחינתכם ושאלו שאלות שמעניינות אתכם. כבר בשיחה הראשונית מספק המאלף ייעוץ כללי ופרטים אודות שירותיו. אבל בדרך כלל בשיחה הראשונה לא מקובל להתעמק בפרטים ספציפיים, אלא למסור מידע  כללי בלבד. לצורך זה נקבעת פגישת הערכה שמאפשרת למאלף כלבים להעריך את אופיו של הכלב ואת טיבה האמתי של מערכת היחסים שלו עם בעליו. כבר מהמפגש הראשון משוחחים ועובדים על הבעיות הספציפיים לסביבת המגורים. למפגש זה, שמועבר בו מידע תיאורטי רב וחיוני, חשיבות רבה, כי הוא גם יאפשר בסופו של דבר להביא לשינויים בהתנהגות הכלב. בשיעור הראשון תקבלו הערכה כללית של המאלף על המצב, פירוט של שיטות אילוף מתאימות לדעת מאלף הכלבים ושל עזרי אילוף שכדאי לרכוש, בנוסף תקבלו הדרכה כללית להשגת שינויי התנהגויות רצויים. תפקידו של מאלף כלבים לענות על השאלות הדחופות שמציב הלקוח ולעבוד באופן שקוף. החל מהשיעור הראשון נבנים יחסי עבודה בין הלקוח למאלף וניתן להרגיש בשינוים חיוביים בדפוסי ההתנהגות של הכלב.

כלב מתנער
צילום כלב בעדשה רחבה

במה תלויה אפקטיביות של התהליך?

כמו בכל תחום חשובה כמובן רמת המקצועיות, הוותק, הניסיון, ההסמכה והידע של המאלף. בנוסף, להלן הגורמים שבהם תלויה האפקטיביות של תהליך אילוף:

1. שיטות עבודה יעילות

  • שיטת אילוף מותאמת אישית לאופיו של כלב ולסביבתו. לדוגמא, יש הבדל בין שיטות ומטרות של מאלף כלבים בשרון שמאלף כלבים שמתגוררים במשק, לבין מאלף כלבים בהרצליה או ברעננה שמאלף כלבים שמתגוררים בסביבה עירונית.

  • שליטת המאלף ביישום השיטות ויכולתו להעביר את הידע לבעלי כלבים ביעילות ובמהימנות.

2. מימוש מעשי של שיטות אילוף

  • יחסי עבודה טובים בין לקוח למאלף.

  • מצד אחד רצונו ויכולתו של לקוח לתרגל עם כלבו, ליישם את הנלמד בשיעור בעבודה עצמית בין מפגשים, אך מצד שני הימנעותו מניסיון להקדים את ההדרכה עם המאלף ויישום השיטות באופן עצמאי. 

  • מוטיבציה של הכלב לעבוד. אחת ממטרותיו העיקריות של מאלף כלבים היא מציאת חיזוקים מתאימים.

הקפדה על הכללים לעיל מבטיחה לכם תהליך אילוף יעיל ומהנה, תוכלו לראות דינמיקה חיובית כבר מהיום הראשון של התרגול.

אילוף כלבים בשרון - דרכי יצירת קשר:

אני מספק את שירותי לבעלי כלבים מאזור השרון

ניתן להתקשר אליי בטלפון או לשלוח הודעה בווטסאפ

bottom of page