V.I.Dog - מאלף כלבים בנתניה והשרון

השאירו פרטים, ואדאג לחזור אליכם עם תכנית אילוף מותאמת אישית

תודה על הפניה, אחזור אליכם בהקדם האפשרי

מאלף מוסמך לטיפול בבעיות התנהגות של כלבים ואילוף למשמעת

רוצים שהכלב שלכם יהיה מחונך ומאולף כמו כלבים של אנשים אחרים ואף יותר? או שנמאס לכם לכם לחזור הביתה לרהיטים הרוסים ושלוליות בכל הבית? הידיים כואבות בגלל שריטות ונשיכות? חייגו 054-8082665, ותנו לי לתת לכם את הפתרון הטוב ביותר

תודה על הביקור באתר. שמי אולג, אני גר בנתניה, מאלף כלבים מוסמך, שמספק שרות ללקוחות מכל אזור השרון. לפני כ-14 שנים התחלתי לעסוק באילוף ובחינוך כלבים. ב-2007 סיימתי קורס מקיף להכשרת מאלפי כלבים שבסופו קיבלתי הסמכה למקצוע.

בנוסף לכך אני גם צלם כלבים מקצועי.

להלן השירותים שאני מספק...

מאז ומתמיד היו כלבים חלק מחיי, אך לא עלה בדעתי להפוך את האילוף למקצוע. נכנסתי למסלול רגיל שמוכר למרבית החיילים המשוחררים: פסק זמן שאחריו לימודים במוסד להשכלה גבוהה. אך כבר אחרי שנת הלימודים הראשונה הבנתי שזה לא בשבילי ושאני רוצה ליהנות מהמקצוע שאעסוק בו בעתיד.

איזור מתן שירות - השרון:

נתניה, חדרה, כפר סבא, הרצליה, כפר שמריהו, רעננה, הוד השרון, כפר יונה, פרדסיה, קדימה-צורן, אבן יהודה, תל מונד, בת חפר

ב-2006 החלטתי לעשות שינוי משמעותי בחיים שמתוצאותיו אני נהנה עד היום; נרשמתי לקורס מקיף למאלפי כלבים. במהלך הקורס התנסיתי בעבודה מעשית עם עשרות כלבים מכל הגזעים ובגילאים שונים. למדתי לטפל במגוון רחב של בעיות התנהגות.

בסיום הקורס יצאתי לשוק העבודה, אך מעולם לא הנחתי שיש בידי את התשובות הנכונות לכל שאלה ולכל מצב, ולכן המשכתי ללמוד ולהשתפר. אני מתמיד בתהליך של שיפור מקצועי עד היום, ואמשיך בכך כל עוד אני עוסק במקצוע. 

עזרתי ללקוחותיי להתמודד הן עם בעיות התנהגות נפוצות והן עם בעיות נדירות, בניתי תכניות לחינוך גורים והעברתי סדרות אילוף למשמעת. 

כלב משחק עם בלון
כלב בתחרות
צילום כלב בעדשה רחבה
כלב מתנער

איך להשיג את המיטב משיתוף פעולה עם מאלף כלבים:

הלקוחות שפונים למאלף כלבים מצפים לתוצאות טובות ואף מצוינות משיתוף הפעולה אתו. לכן אגלה לכם כיצד מגיעים ליעילות מקסימלית תוך כדי עבודה עם מאלף כלבים, שאמורה להביא ליצירת התנהגויות חדשות, שמתאימות לחיים נוחים באזור העירוני במרכז הארץ או באזור כפרי. בכל מקרה תהליך של אילוף חייב להביא לתוצאה שתהיה מותאמת ומתאימה לכל לקוח.

כדי להבטיח אפקטיביות מקסימלית של התהליך על מאלף כלבים להיות מודע לכל פרט זעיר. הדבר יושג אך ורק אם יפנה המאלף את מלוא תשומת ליבו כלפי כלב אחד וכלפי בעליו שמתרגלים בזמן נתון. כלומר  יעילות מרבית תתאפשר רק על ידי קבלת שיעורים פרטיים אצל מאלף כלבים.

מכיוון שנרצה לעצב התנהגות שמיועדת למצבים בחיים האמתיים, כגון טיולים או נימוסי בית, חייבות שיטות האילוף להתאים ליעדים אלה. מטרתו של מאלף כלבים במגזר הפרטי היא לתת מענה ללקוחות שרוצים לשנות התנהגות של כלב, ללמד אותו פקודות חדשות ולהפוך אותו לנוח. אפשר להשיג זאת באמצעות שיעורים פרטיים שיתנהלו במקומות שבהם אתם מבלים זמן משמעותי עם הכלב. למשל, תושבי נתניה רבים אוהבים לבלות בסופי שבוע בפארק שלולית החורף. להערכתי מקומות מסוג זה אפשר למצוא בכל עיר באזור השרון. צריך גם לקחת בחשבון שעבודה בסביבה מלאת גירויים, כמו פארקים ציבוריים, היא חלק בלתי נפרד מתהליך של אילוף, אך היא גם המאתגרת ביותר ולכן בדרך כלל אעדיף להשאיר תרגול מול גירויים לשלב סופי של תהליך האילוף.

 שיעור ראשון עם מאלף:

אם החלטתם לשכור שירותיו של מאלף כלבים מוסמך דבר ראשון  התקשרו אליו, הסבירו לו מה היא התוצאה הרצויה של תהליך האילוף מבחינתכם ושאלו שאלות שמעניינות אתכם. כבר בשיחה הראשונית מספק המאלף ייעוץ כללי ופרטים אודות שירותיו. אבל בדרך כלל בשיחה הראשונה לא מקובל להתעמק בפרטים ספציפיים, אלא למסור מידע  כללי בלבד. לצורך זה נקבעת פגישת הערכה שמאפשרת למאלף כלבים להעריך את אופיו של הכלב ואת טיבה האמתי של מערכת היחסים שלו עם בעליו. כבר מהמפגש הראשון משוחחים ועובדים על הבעיות הספציפיים לסביבת המגורים. למפגש זה, שמועבר בו מידע תיאורטי רב וחיוני, חשיבות רבה, כי הוא גם יאפשר בסופו של דבר להביא לשינויים בהתנהגות הכלב. בשיעור הראשון תקבלו הערכה כללית של המאלף על המצב, פירוט של שיטות אילוף מתאימות לדעת מאלף הכלבים ושל עזרי אילוף שכדאי לרכוש, בנוסף תקבלו הדרכה כללית להשגת שינויי התנהגויות רצויים. תפקידו של מאלף כלבים לענות על השאלות הדחופות שמציב הלקוח ולעבוד באופן שקוף. החל מהשיעור הראשון נבנים יחסי עבודה בין הלקוח למאלף וניתן להרגיש בשינוים חיוביים בדפוסי ההתנהגות של הכלב.

במה תלויה אפקטיביות של תהליך האילוף:

כמו בכל תחום חשובה כמובן רמת המקצועיות, הוותק, הניסיון, ההסמכה והידע של המאלף. בנוסף, להלן הגורמים שבהם תלויה האפקטיביות של תהליך אילוף:

1. שיטות עבודה יעילות

  • שיטת אילוף מותאמת אישית לאופיו של כלב ולסביבתו. לדוגמא, יש הבדל בין שיטות ומטרות של מאלף כלבים בשרון שמאלף כלבים שמתגוררים במשק, לבין מאלף כלבים בהרצליה או ברעננה שמאלף כלבים שמתגוררים בסביבה עירונית.

  • שליטת המאלף ביישום השיטות ויכולתו להעביר את הידע לבעלי כלבים ביעילות ובמהימנות.

2. מימוש מעשי של שיטות אילוף

  • יחסי עבודה טובים בין לקוח למאלף.

  • מצד אחד רצונו ויכולתו של לקוח לתרגל עם כלבו, ליישם את הנלמד בשיעור בעבודה עצמית בין מפגשים, אך מצד שני הימנעותו מניסיון להקדים את ההדרכה עם המאלף ויישום השיטות באופן עצמאי. 

  • מוטיבציה של הכלב לעבוד. אחת ממטרותיו העיקריות של מאלף כלבים היא מציאת חיזוקים מתאימים.

הקפדה על הכללים לעיל מבטיחה לכם תהליך אילוף יעיל ומהנה, תוכלו לראות דינמיקה חיובית כבר מהיום הראשון של התרגול.

אזורים שבהם אני עובד:

אני מספק את שירותים ללקוחות מאזור השרון – חדרה, נתניה, הרצליה, רעננה, כפר סבא, הוד השרון, כפר יונה, קדימה, פרדסיה. כמובן שגם תושבי המושבים באזור הם לקוחות מוערכים.

אם תתקשרו אלי מאזור שנמצא דרומית להרצליה, אדאג להפנות אתכם למאלף כלבים במרכז, שיגיע לביתכם.

חייגו 054-8082665

השרותים שלנו: